KONST / Litografier / Färglitografi 13989247
nr 1398 9247
Gösta Backlund
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, 1996. Motivet: 20x23cm, yttermått inklusive ram: 29x33cm
Gösta Backlund, svensk svensk målare, grafiker och tecknare född 1930 i Falun.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:27:06
18/5 21:05:11
100 kr
24/5 20:22:06
Gösta Backlund
Läs mer om Gösta Backlund